פסטיבל בובות ועוד יוצא לחפש
YouTube Live Stream  |  22-27.12.20
logo-yellow-web.png

הפסטיבל שלח את מר שימי לבדוק מה עושים תיאטראות, שחקנים ואומנים בתקופה משונה זו. מר שימי ביקר בסדנאות, מאחורי הקלעים ואפילו בבתים של יוצרי תיאטרון בובות ותיאטורן לילדים בארץ ובעולם.


הירשמו בלינקים לצפייה במופעים (ללא תשלום) ותצאו לטיול וירטואלי, תראו קטעי מופעים מובחרים וגם תוכלו לשאול שאלות בזמן אמת..  

22/12  | 17:00

הבמה החדשה וסטודיו לבנית בובות של תיאטרון קומקום

נבקר בבמה החדשה של תיאטרון קומקום במוזיאון הטבע וגם סטודיו לבניית בובות של התיאטרון. נצפה בקטעים מובחרים עם מהמופע "מיזאנפלס". בסוף נשוחח עם שחקני המופע על בובות, על ירקות ועל התקופה המשונה. (עברית)

23/12  | 17:00

ביתו של אומן מריונטות ת'ומאס הרפורט

נבקר בביתו של אומן מריונטות ת'ומאס הרפורט (גרמניה). הוא יכיר לנו את המריונטות מביתו בברלין ויעביר סדנת הכנת מריונטות מחומרים ביתיים. (עברית אנגלית)

24/12  | 17:00

ביקור בתיאטרון הקוקיה

נבקר בתיאטרון הקוקיה, מר שימי ישוחח לואי מייסד התיאטרון (במקרה בובה בעצמו) נגלה מה הוא עושה באולפן ההקלטות בימים אלו ונראה קטעים מהמופעים הישנים החדשים של הקבוצה. (עברית) 

25/12  | 13:00

בסטודיו של קבוצת דוואי

נבקר בסטודיו של קבוצת דוואי, קבוצה של ליצנים שיצרו מופע מיוחד בתקופת הקורונה, נשמע ונראה איך הם מצליחים להמשיך להופיע גם בתקופה זו. (עברית) 

26/12  | 18:00

בסטודיו של מריה גורביץ' 

נבקר בסטודיו מריה גורביץ' מאסטרית עולמית של בניית בובות אליה תצטרף מאשה נמירובסקי מאסטרית לבימוי ודמטורגיה. לפני מספר שנים הן יצרו מופע בובות מחומרים פשוטים אך מפתיעים, נראה את הסטודיו וקטעים מהמופעים. (עברית) 

27/12  | 17:00

הבמה החדשה וסטודיו לבנית בובות של תיאטרון קומקום

נבקר בבמה החדשה של תיאטרון קומקום במוזיאון הטבע וגם סטודיו לבניית בובות של התיאטרון. נצפה בקטעים מובחרים עם מהמופע "מיזאנפלס". בסוף נשוחח עם שחקני המופע על בובות, על ירקות ועל התקופה המשונה. (ערבית)

רישמו את הפרטים ואנו נשלח לכם לינק YouTube Live לצפייה יום לפני המופע. סמנו מופע אחד או כמה שבא לכם!

באיזה מופעים תרצו לצפות?